Батарейки до слухового аппарату

Filters

Автономну роботу слухового апарату забезпечує один із найважливіших його елементів – спеціалізована батарейка. Багато користувачів, через ідентичність типорозмірів, намагаються використовувати звичайні годинні елементи. Але це робити не рекомендується, в слухових апаратах використовується окремий вид батарейок спеціального призначення. В іншому випадку Ваш пристрій не буде коректно працювати або його можна навіть пошкодити у разі витікання електроліту під час перевантаження батареї.
У чому особливості батарейок для слухових апаратів
Батарейки до слухового апарату працюють у досить складному нерівному режимі. У разі відсутності звуку, пристрій споживає невелику кількість енергії, а батарейка віддає невеликий струм. А якщо звук надходить у прилад, йому необхідно підсилити, наприклад, голос, то споживання струму зростає стрибкоподібно і батарейка повинна віддавати великі струми.

Звичайна лужна батарея не може забезпечити такий режим. Що призводить до неправильної роботи слухового апарату відбувається спотворення посилених пристроєм звуків. На додаток елемент живлення повинен мати високу ємність, щоб забезпечити тривале, безперебійне живлення, не завдаючи незручностей для користувача.

Повітряно-цинкова батарейка – мініатюрний елемент круглої форми з робочою напругою 1,45V. Його розміри залежить від моделі слухового апарату. У потужніших використовуються великі типорозміри зі збільшеною ємністю.
Як вибрати батарейки для слухового апарату
Щоб купити батарейки для слухового апарату і не помилитися з вибором, необхідно визначити типорозмір. Для зручності всі виробники використовують стандартне маркування, де типорозмір на упаковці повинен фарбуватися в певний колір:

Жовтий колір маркування – це типорозмір ZA10 (PR70).
Коричневий – ZA312 (PR41).
Помаранчевий – батарейка для слухового апарату тип 13 ZA13 (PR48).
Блакитний – ZA675 (PR44).

Перед заміною необхідно обов’язково запам’ятати, переписати або сфотографувати типорозмір. Кожен з них відрізняється своїми габаритами, а у разі не відповідності, елемент не поміститься або не закріпиться в батарейному відсіку. Також досить незручно підбирати батарейку за кольором. Виробники використовують різні варіанти дизайну упаковок, де маркування за кольором досить складно визначити.

Повітряно-цинкова батарея ZA має ряд особливостей, які бажано врахувати, а тільки потім замовити батарейки для слухового апарату.

Перед використанням потрібно зняти захисну плівку, це необхідно, щоб потрапив кисень, через спеціальні повітряні отвори. Він активує необхідну хімічну реакцію, і батарейка поступово набирає енергію. Важливо, не варто довго зберігати цинкову батарею після видалення плівки. Вона поступово розряджатиметься, а через місяць перейде в непридатність.

Після видалення плівки слід почекати 30-40 хвилин, щоб батарейка встигла набрати повний заряд. Напруга до зняття 1,1 – 1.2V, а згодом її напруга становить – 1,45V.
Як часто потрібно міняти батарейку?
На це питання неможливо відповісти однозначно. На тривалість роботи елемента живлення впливає кілька факторів:

Модель слухового апарату (наприклад отикон, соната) та його споживана потужність. Чим він сильніше посилює звук, тим більше споживає енергії.
Умови експлуатації. Наприклад, у галасливій обстановці на вулиці, у громадському транспорті, у метро тощо, струм споживання значно зростає.
Функціональні можливості слухового апарату Простий апарат в середньому споживає – 1,9 мАг, а з бездротовим програмуванням – 3,17 мАг, bluetooth з’єднанням – 4,27 мАг, з можливістю спілкування по мобільному через пристрій – 4,28 мАг, з бездротовим радіо – 4,32 мАг .

Також на тривалість роботи батареї значно впливає термін придатності та якість самого виробника. Дешеві елементи маловідомих брендів поступаються у кілька разів за своєю ємністю. Щоб уникнути неприємних сюрпризів краще вибирати продукцію перевірених надійних брендів.

Існує безліч пропозицій щодо батарейок ZA. Щоб не розгубитись при виборі, ми зробили найбільш оптимальну добірку товарів за ціною/якістю. Замовити, купити батарейки для слухового апарату у Харкові, Одесі, Києві з доставкою, за вигідними цінами, можна у нашому інтернет-магазині ДЦелектро.
Скільки коштують батареї для слухового апарату?

ZA10 (PR70)
ZA312 (PR41)
ZA13 (PR48)
ZA675 (PR44)

Renata
17,5 грн
11,8 грн
20,5 грн
15,0 грн

Panasonic
20.5 грн
18,0 грн
25,0 грн
20,0 грн

Camelion
13,0 грн
13,5 грн
16,5 грн
16,5 грн

Де можна придбати батарейки для слухового апарату
Переваги вибору нашого інтернет-магазину:

Швидке відправлення та обробка замовлення;
Онлайн-консультація для оптимального вибору продукції;
Доступні ціни;
свіжі терміни придатності;
Сертифікована оригінальна продукція;
Найнижчий мінімальний поріг оптового замовлення (від 10 блістерів).

батарейки оптом киев | мизинчиковые батарейки купить | батарейка биос купить | купить кабель для зарядки телефона |
Verified by MonsterInsights