Батарейки до 🖥 пам'ять BIOS, CMOS;

Filters

Правильний вибір батарейки для Біосу
Елементи харчування стали невід’ємною частиною у побуті кожної людини. Вони необхідні для забезпечення автономної роботи улюбленого гаджета та інших життєво необхідних електронних пристроїв.
Фраза батареї CR2032 рядовому користувачеві мало про що говорить, якщо Ви тільки не зіткнулися з ремонтом або обслуговуванням комп’ютера. Даний елемент встановлюється на материнській платі в системному блоці стаціонарного комп’ютера, в ноутбуці та застосовується для постійної роботи низькорівневих системних функцій. Наприклад, робота годинника та збереження налаштувань BIOS.
Сьогодні багато виробників (HP, Acer, Asus, Lenovo, Dell) використовують енергонезалежну пам’ять BIOS, де немає потреби в живленні від батарейки. Але годинник не може обійтися без джерела живлення, їх специфіка роботи схожа на кварцовий механізм. Що дозволяє їм правильно показувати час навіть після вимкнення ПК.
Якщо батарейка розряджена і вимагає заміни, то Ви легко зможете змінити її самостійно або звернеться в сервісний центр, якщо ПК вимагає обслуговування.
Як виглядає батарейка bios
Батарейка кругла, формою нагадує монету (5 копійок), сріблястого кольору, її ще називають таблеткою. У разі заміни її складно переплутати з іншим елементом комп’ютера. Вона знаходиться на материнській платі у спеціальному роз’ємі, притискається фіксатором клямкою.
Подбає про заміну краще заздалегідь. Замислитися про те, щоб купити батарейку bios, необхідно з моменту виникнення таких ознак: неправильне відображення дати та часу, що спливають помилки CMOS.
Важливо! Перед заміною потрібно уважно прочитати маркування та придбати елемент аналогічного типорозміру. В основному використовується дисковий елемент CR2032, але можливі варіанти, які дещо відрізняються за габаритними розмірами.
Найбільш поширена батарейка для Біос

Діаметр елементів – 20 мм, напруга 3V.
Cередній показник ємності, тут багато залежить від якості виробника.
Вартість такого елемента починається від 5 грн і доходить до 50 грн. Завдяки тому, що батарейка літієва має великий запас ємності на одиницю маси. Що робить її найбільш затребуваним джерелом харчування. Батарейка використовуються як у побутових пристроях, так і у спеціальному вузькопрофільному обладнанні.

Крім великого показника ємності переваги даного елемента можна віднести:
• Низький рівень саморозряду;
• Термін зберігання 5 років без втрати ємності;
• Широкий діапазон робочих температур від –30 °С до +65 °С;

У нашому каталозі товарів Ви знайдете величезний асортимент, де легко підберете найбільш оптимальний варіант за ціною та якістю.
Наш інтернет магазин Дцелектро пропонує купити батарейку біос для ноутбука, системного блоку, нетбука.

Переваги:
• Можливість купівлі батарейок оптом та в роздріб за приємними цінами.
• Широкий вибір відомих виробників: Camelion, Duracell, Energizer, GP, Kodak, Maxell, muRata (Sony), Panasonic, Philips, Renata, Toshiba, Varta, Videx.
• Зручна навігація по сайту: за допомогою фільтрів Ви зможете відсортувати потрібний товар за брендом, типорозміром, ціною, хімічною системою, ємністю, напругою;
• Вигідні ціни: у нас недорого, якщо проведете аналіз цін на різних інтернет-майданчиках, Ви самі в цьому переконаєтеся;
• Оперативність: наші менеджери швидко опрацюють Ваше замовлення та організуємо максимально швидку доставку. На додаток спосіб оплати Ви вибираєте самі, як зручно;
• Якщо сумніваєтеся, ми надамо грамотну консультацію, що допоможе зробити найбільш правильний та раціональний вибір.

Типорозмір
Висота мм
Средня Ємність мАг

CR 2025
2.5
165

CR 2032
3,2
225

CR 2035
3,5
280

батарейки аккумуляторные | квадратные батарейки | купить батарейки для фонарика | usb type c |
Verified by MonsterInsights