Батарейки R03/LR03/AAA

Filters

Батарейка AAA один із найпопулярніших незалежних джерел живлення. Такі елементи використовуються у багатьох сучасних побутових електроприладах: ліхтарях, пультах, дитячих іграшках, вагах, датчиках, радіотелефонах тощо. Батарейка має мініатюрні розміри. Вони можна порівняти з розмірами мізинця, тому батарейку AAA часто називають “мізинчикової” або міні пальчик.

На сьогоднішній день звичні пальчикові батареї AA (R6) зустрічаються все рідше. В першу чергу через те, що типорозмір AA істотно більший за AAA, а багато виробників хочуть випускати свої продукти якомога мініатюрніше.

Мізинчикові батареї ААА – особливості

Габаритні розміри міні пальчика – довжина 4,45 см, діаметр 1 см. Корпус елемента захищений герметичною оболонкою та має циліндричну форму. Полюси + і розташовані на протилежних кінцях батарейки. Плюс – опуклий, а мінус виконаний у вигляді плоского майданчика. Полярність вказана виробником корпусі елемента. За маркуванням батарейки AAA можна визначити тип хімічної системи. Якщо R03 – то цей сольовий елемент, LR03 – лужний або Alkaline, FR03 – літієвий, HR03 – нікель металогідридний, ZR03 – нікель цинковий, KR03 – нікель кадмієвий.

Особливості вибору мізинчикових батарейок

Перед вибором міні пальчикової батареї aaa потрібно знати, що вони відрізняються за своїм хімічним складом. Він безпосередньо впливає на продуктивність елемента: час безперебійної роботи (ємність), термін зберігання, струмовіддачу тощо.

Також перед покупкою краще визначиться який елемент живлення Вам краще підійде, акумуляторний або одноразовий. Адже батарея, що перезаряджається, вимагає додаткових витрат на зарядний пристрій. Також потрібно враховувати, що робоча напруга акумулятора aaa 1,2В (крім Ni-Zn 1.6), а у звичайної батареї 1,5В.

Види міні-пальчикових батарей aaa

Сольові R03

Найбільш не дорогий і доступний варіант мізинчикових елементів живлення. Такі батареї можна купити в будь-якому магазині. Вони мають не високу ємність, погано працюють за низьких температур, слабо витримують імпульсні навантаження. Але в приладах з невисоким показником енергоспоживання, наприклад, у пультах д.у, малопотужних ліхтариках, годиннику здатні показувати хороший результат.

Лужні LR03

Такі елементи мають високі показники ємності, добре витримують імпульсні навантаження, здатні працювати за низьких температур. Лужні батарейки підійдуть для пристроїв із великим показником енергоспоживання. Вони приблизно вдвічі дорожчі за сольові, але лужний елемент гарантовано пропрацюють у 5- 10 разів довше.

Літієві FR03

Найбільш просунуті елементи на сьогоднішній день. Вони мають величезний запас ємності (в 5 разів більше, ніж у лужної). Використовується в приладах, де важлива безперебійність у роботі, надійність та тривалий термін автономності (медичне обладнання, пожежні сигналізації). Єдиний недолік літієвої батареї – це висока вартість продукту. Це досить складним процесом виробництва.

Акумуляторні батареї aaa

Перезаряджувані джерела живлення. Вони мають великий запас ємності та тривалий термін служби, який налічує понад 500 циклів (заряд/розряд). Акумулятор значно дорожчий за батарейку, але він здатний замінити приблизно 400 лужних батарейок, що в довгій перспективі з економить Ваші гроші.

На сьогоднішній день для побутових приладів в основному використовуються нікель металогідридний (Ni-Mh) акумулятори з екологічних міркувань. Вони підходять для будь-яких пристроїв, які живляться від мізинчикових батарейок aaa.

Купити батареї ааа оптом та в роздріб в Україні

Інтернет магазин ДЦелектро пропонує величезний вибір батарейок aaa, асортимент налічує понад 100 позицій і це лише за цим типорозміром. У нас швидко та зручно купити мізинчикові батарейки. Навігація адаптована під кожного користувача. Якщо Вас цікавить батарейка R3, LR3 1,5В Ви можете, за допомогою фільтра, відсортувати товари та дізнатися ціну від різних виробників, або вибрати спеціальні батарейки для потрібного електроприладу на вказаній сторінці.

Оформити замовлення легко, достатньо буде вказати Ваше ім’я, прізвище та залишити номер телефону. Також для отримання додаткової інформації є можливість замовлення зворотного дзвінка (Ми самі Вам передзвонимо). Дешеві ціни приємно порадують Вас.

У нас можна купити акумуляторні батареї ааа оптом. При замовленні від 10 штук діють оптові ціни, які нижчі на 20% від первісної вартості. Діє система знижок постійних покупців.

ДЦелектро працює з доставкою по всій Україні (Київ, Полтава, Одеса, Львів, Харків тощо). Умови доставки згідно з тарифами Нової Пошти.

батарейки купить оптом | щелочные батарейки купить | батарейки для часов купить | зарядка для мобильного телефона |
Verified by MonsterInsights