LR-лужна/Alkaline

Filters

Лужна батарея – це не залежне джерело живлення, яке забезпечує роботу пристроїв без доступу до електромережі. Такі елементи маркуються LR. Рекомендовані для використання в приладах з великим та середнім енергоспоживанням (фотоапарати, ліхтарі, дитячі іграшки, ваги, годинники тощо).

Алкалінові батареї або лужні (alkaline) на сьогоднішній день користується великою популярністю. Вони доступні за ціною, мають великий запас ємності, тривалий термін зберігання, здатні нормально працювати за низьких температур.

Переваги лужних батарей

  • Ємність алкалінового елемента в 5 – 10 разів вища ніж у сольового.
  • Мають низьке просідання напруги при великих навантаженнях, що забезпечує надійне живлення пристроїв з високим показником енергоспоживання.
  • Корпус лужної батареї герметичний, що унеможливлює “витикання” електроліту.
  • Тривалий термін зберігання (5 – 7 років без втрати ємності).

Особливості лужних батарей

У перші виробляти алкалінові джерела живлення почали ще у 60-х роках. Вони були розроблені для покращення характеристик та продуктивності існуючих сольових батарейок.

В алкалінових елементах як електроліт виступає лужний розчин, який істотно збільшує ємність батареї. Для його виробництва використовується гідроксид калію або натрію. Полюс ( – ) складається з цинкового порошку для прискорення хімічних процесів, що значно збільшує струмовіддачу. Полюс (+) із діоксиду марганцю.

Залежно від типорозміру, лужної батареї мають напругу від 1,5 до 12В.

Слід знати, що заряджати алкалінові батареї не рекомендується. В іншому випадку при нагріванні елемент може спалахнути і зіпсувати Ваш зарядний пристрій.

Для багаторазового використання існують алкалінові батарейки, що перезаряджаються, вони маркуються RAM. Їх створили як заміну для нікелю магнієвих і нікелю кадмієвих акумуляторів. Акумулятори RAM мають напругу 1,5В. Місткість пальчикового елемента – до 2000 mAh. Випускаються у типорозмірах: AA, AAA, C, D.

Де купити лужні батареї оптом та в роздріб

Інтернет магазин ДЦелектро пропонує найширший вибір лужних (алкалінових) батарейок за найнижчими цінами як в місті Суми, так і по всій Україні. Товарний асортимент завжди є в наявності. Тут Ви зможете підібрати абсолютно будь-який типорозмір (AA, AAA, C, D, крона). Якщо потрібна батарея, що перезаряджається, то у нас можна підібрати, як малопотужний елемент (400 – 1000 mAh), так і акумулятори високої ємності (2500 – 2700 mAh).

Ми пропонуємо лише сертифіковану, оригінальну продукцію, терміни придатності суворо контролюються. Зручна навігація по сайту дозволяє відфільтрувати необхідні товари за ціною, типорозміром, брендом або сферою призначення. У картці товару є вся необхідна інформація (технічна характеристика, опис, відгуки).

ДЦелектро пропонує купити лужні батарейки оптом. При замовленні від 40 штук діють вигідні ціни, які є нижчими на 20% від початкової вартості.

ДЦелектро працює по всій Україні (Київ, Полтава, Одеса, Львів, Харків тощо). Спосіб доставки товару, Ви можете вибрати самі (самовивіз, адресна доставка, у відділенні Нової Пошти).
Ознайомитись з повним асортиментом батарейок інтернет-магазину DCelektro https://dcelektro.com.ua/product-category/batareyki/ 

купить батарейки в интернет магазине | купить батарейки d | батарейка на биос | купить кабель для телефона |
Verified by MonsterInsights