CR-Lithium/Літієві

Filters

Батарейки літієві (lithium) один із найбільш затребуваних джерел живлення. Вони мають найширшу сферу застосування: фотоапарати, спалахи, медичне обладнання, пульти, сигналізатори, пожежні системи, дитячі іграшки та тд.

Переваги літієвих батарей

Головною перевагою літієвої батареї є величезний запас ємності. Тому вони ідеально підходять для приладів з великим показником енергоспоживання (промислове та фото обладнання, потужні ліхтарі тощо). Також їх часто можна зустріти у пристроях з високим рівнем відповідальності (кардіостимулятори, апарати штучного дихання). Де важливо забезпечити надійність та безперебійність роботи.

До переваг літієвої батареї можна віднести тривалий термін зберігання, 10 – 15 років залежно від виробника, без втрати напруги та ємності. Для порівняння лужна батарея зберігається не більше п’яти років.

Літієвий елемент живлення не вибагливий до умов зберігання. Він добре переносить як підвищену вологість, і температурні перепади.

Особливості літієвої батареї

Літієва батарея одноразове незалежне джерело живлення. Слід знати, що цей елемент не є акумулятором і не рекомендується заряджати його. В іншому випадку Ви можете зіпсувати зарядний пристрій.

Батарейки літієві маркуються CR. Корпус елемента надійно захищений герметичною оболонкою, що унеможливлює “протікання” електроліту та займання. Що забезпечує безпеку у використанні.

Між собою літієвий елемент відрізняється:

  • За типорозміром, він стандартизований і відповідає маркуванню на корпусі.
  • За формою виконання може бути циліндричним (AA, AAA, C, D) або дисковим “пігулка” (CR2032, CR2025, CR2016).
  • За напругою, на що слід звертати увагу. Адже той самий типорозмір, наприклад, пальчиковий, може мати напругу 1,5В, що відповідає лужній батарейці, так і 3В.

Де купити літієві батареї оптом та в роздріб

Інтернет магазин ДЦелектро пропонує величезний вибір літієвих батарейок будь-якого типорозміру. У нас швидко та зручно здійснити покупку. Навігація адаптована до кожного користувача. Якщо Вас цікавить батарея конкретного типорозміру. Ви можете, за допомогою фільтра, відсортувати товари та дізнатися ціну від різних виробників.

Оформити замовлення легко, достатньо буде вказати Ваше ім’я, прізвище та залишити номер телефону. Також для отримання додаткової інформації є можливість замовлення зворотного дзвінка (Ми самі Вам передзвонимо). Дешеві ціни приємно порадують Вас.

У нас вигідно купити літієві батарейки оптом. При замовленні від 10 штук діють спец. ціни, які нижчі на 20% від початкової вартості. Також діє система знижок для постійних покупців.

ДЦелектро працює з доставкою по всій Україні (Київ, Полтава, Одеса, Львів, Харків тощо). Умови доставки згідно з тарифами Нової Пошти. Також у місті Суми діє щоденна адресна доставка. При замовленні від 300 грн., товар Вам привезуть безкоштовно.

Ознайомитись з повним асортиментом батарейок інтернет-магазину DCelektro https://dcelektro.com.ua/product-category/batareyki/ 

заказать батарейки | батарейки d купить | батарейка на биос | купить кабель для телефона |
Verified by MonsterInsights