Батарейки для 🚨 Сигнализации;

Filters

Батарейки для сигналізації

Кожен власник автомобіля зіткнувся із заміною батарейки у пульті сигналізації. Що б визначиться якийсь елемент живлення необхідно придбати. Потрібно розуміти, що для живлення пультів використовуються декілька типорозмірів батарейок. Щоб підібрати відповідний елемент, потрібно витягти розряджену батарейку, прочитати маркування і купити аналогічну.

Для того, щоб змінити елемент живлення в пульті (sheriff, starline і т.д.) потрібно виконати прості дії. Відсуньте задню кришку у напрямку від антени. Далі зніміть кришку та витягніть не робочу батарею. Вставте новий елемент та закрийте кришку. Важливо при підключенні нової батареї дотримуйтесь полярності (плюс та мінус підписані на пульті). У деяких моделях (зазвичай без екранів) для зняття кришки потрібно використовувати викрутку (хрестоподібну або плоску).

Батарейка для автомобільної сигналізації

Найчастіше в пульті використовуються такі батареї: мізинчикові AAA, літієві (2025, 2032, 2016), маленькі бочонки 12В (23A або 27A).

 • Батарейки AAA для сигналізації
  Міні пальчик AAA маркується як R03 – сольові, LR03 – лужні.
 • Напруга 1,5В
 • Ємність від 250 до 1200 mAh
 • Термін зберігання 4 – 6 років
 • Вага приблизно 12 грам
 • Розміри: довжина – 44,6 мм; діаметр – 10,5 мм.

У пульті для сигналізації краще використовувати лужні батареї, особливо якщо у Вас пульт із двома стороннім зв’язком. Алкалінові елементи коштують не набагато дорожче, ніж сольові, але не варто економити. Батарейка сідають у невідповідний момент. Тому краще купити якісні лужні батареї для сигналізації, що забезпечить надійність, довговічність та безперебійність живлення.

Батарейки Alkaline у ​​багато разів енерго ефективніші за сольові. Лужні батарейки мають високу ємність (в 5-10 разів вище, ніж у сольової). Добре працюють за низьких температур. Мають низький саморозряд.

Батарейка 23A та 27A для пульта сигналізації

12 вольтовий циліндричний лужний джерело живлення, який складається з 8-ми елементів по 1,5В кожен. 23A та 27A мають однакові характеристики, відрізняються лише габаритними розмірами.

 • Довжина: A23 – 28.9 мм; A27 – 28.2 мм.
 • Діаметр: A23 – 10.3; A27 – 8 мм
 • Місткість: 23A – 40 mAh; 27A – 20 mAh
 • Вага: 23 A – 8 г; 27A – 4.4 грам

Батарейки 2032, 2025, 2016 для пульта сигналізації

Літієві дискові батареї розміром з 5 копійок. 2032, 2025, 2016 мають напругу 3В. Зовні вони дуже схожі. Діаметр становить 20 мм, відрізняються лише за товщиною (3,2мм, 2,5мм, 1,6мм) та запасом ємності.

Де придбати міні батарейку в брелок сигналізації в Україні.

Інтернет-магазин ДЦелектро пропонує широкий асортимент батарейок. Величезний вибір дозволить підібрати потрібний елемент для будь-якої сигналізації (автомобільної, пожежної, лтс, датчика руху).

У нас швидко та недорого купити батарейку оптом та в роздріб. Зручна навігація сайту, яка адаптована під кожного користувача. Якщо Ви бажаєте дізнатися ціну. То на нашому сайті Ви можете за допомогою фільтра відсортувати товари та порівняти ціни від різних брендів.

Оформити замовлення легко, достатньо буде вказати Ваше ім’я, прізвище та залишити номер телефону. Дешеві ціни приємно порадують Вас. При замовленні від 24 батарейок діє оптова ціна, яка нижча на 20% від початкової вартості. Діє система знижок постійних покупців.

ДЦелектро працює з доставкою по всій Україні (Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Вінниця тощо). Умови доставки згідно з тарифами Нової Пошти.

элементы питания купить | батарейки литиевые | аккумуляторные батарейки для фотоаппарата | зарядка type c |
Verified by MonsterInsights