Батарейки для глюкометра

Filters

Глюкометр обов’язковий для людей, які страждають на діабет, для коректної роботи пристрою дуже важливі батарейки хорошої якості. Але як зробити правильний вибір за ціною, якістю і взагалі якийсь тип батарейки підійде.

Яка батарея йде в глюкометр

Що вибрати батарейку, для початку потрібно дізнатись назву глюкомера. З моделі пристрою підібрати сумісний елемент живлення.

У приладах Оптіум Акку, Актив, Чек, Біонайм GM500, Асцензія використовуються 2 батареї CR2032 напругою 3V. А в Clever Check, One Toch Ultra, Accu Check Active, Satellit потрібен лише один один елемент такого ж типорозміру.

батарейка 2032 для глюкометра – це літієва батарея, виконана у формі таблетки, розмірами нагадує монету. Такі елементи відрізняються тривалим терміном експлуатації та низьким рівнем саморозряду. У продажу найчастіше йдуть по одній або п’ять штук на блістері.

У деяких пізніх моделях використовуються 6-ти вольтова батарейка 4LR61. Прямокутна лужна (Alkaline) складається з 4 елементів LR61 по 1,5V кожен.

Є глюкометри (Clever Check TD 4227, Bionime Rightest) у яких йдуть AAA або мізинчикові батареї. У таких пристроях рекомендується використовувати лише лужні (Alkaline) елементи. Ціна їх не набагато дорожча, але не варто економити на якості, щоб уникнути неприємних наслідків. Сольова батарейка має низьку ємність і швидко розряджається, а також може потекти, що призведе до несправності пристрою.

У разі заміни необхідно витягнути неробочу батарею, переписати або сфотографувати маркування на корпусі та замовити його онлайн або купити в магазині за місцем.

Скільки коштує батарейка для глюкометра

Ціна на батареї для глюкометра залежить від якості виробника, типорозміру, хімічного складу.

Бренд Типоразмер Цена (грн)
Duracell AAA, LR03 20
CR2032 32
Panasonic AAA, LR03 15
CR2032 19
Varta AAA, LR03 15
CR2032 20
Camelion AAA, LR03 9
CR2032 8

Звичайно існують і бюджетніші варіанти від маловідомих брендів сумнівної якості. Але краще вибирати продукцію від надійних, перевірених брендів, особливо у пристроях із високим рівнем відповідальності. Хорошої батареї вистачить більше 1000 вимірів або приблизно на 1 рік.

Найбільш поширені бренди глюкометрів

Модель Совместимость (тип батарейки)
Оптиум Акку, Актив, Чек, Бионайм GM500, Асцензия CR2032 – 2 штуки
Clever Check, One Toch Ultra, Accu Check Active, Satellit CR2032 – 1 штука
Clever Check TD 4227, Bionime Rightest, Gamma Speaker, Gamma Diamont Prima, Bionaime GM300 AAA (LR03)

Де придбати батарейку для глюкометра

Інтернет магазин ДЦелектро пропонує купити батарейку в глюкометрі за доступною ціною з доставкою в будь-яке місто України. Варіанти оплати клієнт вибирає самостійно.

У товарному каталозі Ви знайдете величезний асортимент, де гарантовано підберете потрібний елемент. У випадку виникнення будь-яких питань, є можливість звернутися за допомогою до наших онлайн консультантів.

Зручна навігація сайту адаптована під кожного користувача, вибирати у нас комфортно і швидко.

магазин батареек сумы | купить батарейки d | батарейка на биос | купить кабель для телефона |
Verified by MonsterInsights