Онлайн-конкурс «Сила всередині — продемонструй таланти» від Panasonic

Back to Новости
акция от панасоник

Онлайн-конкурс «Сила всередині — продемонструй таланти» від Panasonic

Компанія Panasonic продовжує співпрацю зі всесвітньо відомим канадським Cirque du Soleil. Напередодні його гастролей в Україні з шоу CRYSTAL, у якому компанія вперше переносить світ своїх фантазій на лід, була випущена нова лімітована серія елементів живлення Panasonic.

У межах колаборації з Cirque du Soleil стартував онлайн-конкурс «Сила всередині — покажи таланти», який триватиме до 20 січня 2020 року. Надихайтеся лімітованою серією батарейок, згадайте, що сила є всередині кожного з нас, беріть участь у конкурсі і покажіть свої таланти!

Для участі в конкурсі необхідно зареєструватися на сайті https://panasonic-batteries.in.ua/, зробити креативну фотографію разом з батарейками Panasonic Cirque du Soleil, яка повною мірою розкриє ваш талант, і викласти світлину на сайт. Після проходження модерації ви зможете поділитися фотографією в соціальних мережах, щоб друзі та знайомі мали змогу проголосувати за вас! Діти також можуть брати участь у конкурсі за згодою батьків. Проміжні підсумки конкурсу й обирання переможців проводитимуться щомісяця! Головний приз — квитки на шоу CRYSTAL™ Cirque du Soleil у Києві в лютому 2020 року!

Share this post

Добавить комментарий

Back to Новости
магазин батареек сумы | купить батарейки d | батарейка на биос | купить кабель для телефона |