Батарейки R14/LR14/C

Filters

Батарейка C

Батарейка типорозміру C користуються не такою популярністю, як D, AA або AAA. На сьогоднішній день такий елемент зустрічається досить рідко. Найчастіше батарейку типу C можна зустріти в дитячих іграшках, настінних годинниках, ліхтариках. Батарейка має циліндричну форму і виконана у формі барила. Елемент живлення може по-різному маркуватися, залежно, де його було вироблено.

Тип С – таке маркування характерне для США, якщо R14 – це класифікація МЕК (міжнародна електротехнічна комісія). Літера R нам каже, що батарейка кругла, а цифра вказує, що радіус елемента становить 14 міліметрів. Також маркування R14 нам каже, що це сольовий елемент живлення, тому що немає додаткових позначень. Якщо LR14, то буква L вказує на те, що цей елемент лужний (алкаліновий). HR14, де H – це маркування акумуляторів типу нікель метал гідрид.

Яку батарейку краще купити лужну (LR) чи сольову (R)

Щоб правильно підібрати батарейку типу C за хімічним складом (alkaline або carbon zinc) краще, звичайно, визначиться, де ви її використовуватимете. Для приладів із малим показником енергоспоживання доцільно використовувати сольовий елемент. Чому? Сольовий елемент значно дешевше лужного, приблизно вдвічі. Характеристики сольових елементів значно поступаються лужним, але в малопотужних приладах, наприклад, годинник батарейка R14 покаже хороший результат.

Також сольовий елемент здатний саме відновлюватися (у неробочому стані елемент живлення здатний відновити частину своєї ємності). Величезним недоліком сольової батареї є те, що вона просто не здатна працювати з високими струмами. Тобто використовувати сольову батарейку R14 у приладах із високим показником енергоспоживання немає сенсу.

Переваги лужних батарейок LR14

Для нормальної роботи потужних приладів, наприклад радіо керована іграшка, газовий котел краще використовувати лужний елемент (алкаліновий). Він добре витримує імпульсні навантаження, здатний розряджатися великими струмами та має високий показник ємності. Також перевагою лужного елемента є здатність роботи при низьких температурах. Якщо Вам потрібна батарея для вуличного освітлення, краще купити алкалінову батарейку.

Варто відзначити, що працездатність батареї залежить не тільки від хімічної системи, а й від якості виробника. Тому краще купувати продукцію від надійних перевірених брендів (Panasonic, Duracell, Philips, Energizer, Varta, GP). Небагато переплативши, Ви на довго забудете про заміну батарейки.

Основні характеристики батарейки типу C (R14, LR14)

  • Форма – циліндрична
  • Діаметр елемента живлення 26,2 мм
  • Висота батареї 50 мм
  • Напруга – 1,5В
  • Показник ємності для сольового елемента – від 3400 mAh, у лужного – від 8000 mAh
  • Робоча температура сольової батареї – +10 … +25, лужної -18 … +50
  • Вага батареї 50 – 70 грам

Купити батарейки C R14 LR14 оптом та в роздріб

Інтернет-магазин ДЦелектро пропонує величезний вибір батарейок типу C, асортименти налічують понад 100 позицій і це тільки за цим типорозміром. У нас швидко та зручно купити батарейку типу С оптом. Навігація адаптована під кожного користувача. Якщо Вас цікавить батарейка LR 14 1,5В Ви можете, за допомогою фільтра, відсортувати товари та дізнатися ціну від різних виробників.

Оформити замовлення легко, достатньо буде вказати Ваше ім’я, прізвище та залишити номер телефону. Також для отримання додаткової інформації є можливість замовлення зворотного дзвінка (Ми самі Вам передзвонимо).

купить батарейки оптом | купить литиевые батарейки | батарейки для фотоаппарата | купить кабель type c |
Verified by MonsterInsights