Li-Ion/Літієві

Filters

Сьогодні літій – іонні акумулятори мають велику популярність. Адже вони вважаються найбільш технологічно просунутими елементами живлення. Акумулятор Li-ion, при невеликих розмірах, має великий запас ємності, низький рівень саморозряду, здатний швидко заряджатися, добре працює з високими струмами, немає “ефекту пам’яті”, не вимагає обслуговування.

Використовуються як у малопотужних пристроях, забезпечуючи тривалу автономність, і у обладнанні з високим показником енергоспоживання.

Літієві акумуляторні батареї та акумулятори

Li-ion батареї часто можна зустріти у вигляді акумуляторних зборок (ноутбуки, електроінструмент, самокати, моноколеса, електромобілі тощо). Де батареї з’єднуються між собою забезпечуючи необхідну напругу та ємність.

Часто їх використовувати як заміну кислотних батарей. Але незважаючи на те, що вартість літій іонних акумуляторів вище, використовувати їх вигідно. Адже літієві батареї добре працюють з великими навантаженнями, мають великий ресурс роботи, термін зберігання. Також Li-ion акумулятори, при аналогічних габаритних розмірах, мають у кілька разів більший показник ємності, що забезпечить тривалість роботи пристрою, без підзарядки.

Особливості літій – іонних акумуляторів
Напруга повністю зарядженої Li-ion батареї – 4,2В, розрядженої – 2,5В. Але є так звані високо струмові елементи, у яких максимальна напруга 4,4В, а мінімальна 3,0В.
Літій – іонний акумулятор має відмінний показник енергоємності. Що дозволяє робити мініатюрні акумуляторні батареї, зберігаючи при цьому досить високу ємність. Якщо порівнювати, наприклад, з кислотним, Li-ion батарея здатна помістити в 5 разів більше енергії на одиницю маси. Тому літієві батареї використовують усі сучасні виробники мобільної техніки.
Літієві акумулятори, при належному використанні, мають величезний ресурс роботи, який налічує понад тисячу циклів заряду/розряду. Що ідеально підходить для акумуляторних складання. Адже постійно міняти елемент, який вийшов з ладу не дуже зручно та вкрай дорого.
Li-ion батареї чудово покажуть себе, працюючи з високими навантаженнями. Постійний струм навантаження дорівнює 5C (імпульсний 50C), де C ємність акумулятора.
У літієвих акумуляторах часто використовують плату захисту. Вона призначена щоб батарея правильно заряджалася. А саме досягнувши напруги 4,3В процес заряду припиняється. Плата ще виступає у ролі терморегулятора. Вона захистить акумулятор від перегріву (температура не повинна перевищувати 90 г). Також вона не допускає можливість повного розряду. Напруги літій – іонних акумуляторів не повинно бути нижче 2,5В. В іншому випадку батарея втратить частину своєї ємності або взагалі прийде в непридатність.
Літієві акумулятори ціна?

Вартість li-ion батарей залежить від ємності, типорозміру та якості самого виробництва. Якщо говорити про типорозмір, то більші (28650, 26650, 26500) коштують дорожче. Адже великі габарити забезпечують більший запас ємності. Якщо це китайський “ноу нейм”, де коректно вказуються характеристики.

Також ціна на літієву батарею залежить від максимального струмового навантаження. Цей показник важливий при виборі елементів живлення для електроінструменту, наприклад, шуруповерт, електродриль, електропилки, електрокоси тощо. В описі високострумового акумулятора вказується, що він здатний працювати при навантаженні до 20A, 30A, 40A, 50A і тд. Для забезпечення нормальної роботи електроінтрумента краще вибирати акумулятори з урахуванням споживаної потужності самого пристрою.

Підбираючи літієвий акумулятор краще не заощаджувати, а брати продукцію від відомих, перевірених брендів (Panasonic, Samsung, Sony, Soshine). Що дозволить забезпечити себе, за належної експлуатації, надійним джерелом живлення на багато років.

Щоб дізнатися ціну на літієвий акумулятор, то на нашому сайті за допомогою фільтра, можна відібрати товари з урахуванням бренду, типорозміру, ємності і т.д.

Де купити літій іонний акумулятор оптом

Щоб швидко і недорого літієві акумулятори купити в Україні, найкращим рішенням буде зайти в інтернет магазин ДЦелектро. Ми спеціалізуємося на продажі будь-яких джерел постійного струму та пропонуємо величезний вибір товарів (понад 300 позицій літій – іонних акумуляторів).

ДЦелектро пропонує: доступні ціни, швидкий сервіс можливість доставки замовлення по Києву та всій Україні. Наші досвідчені консультанти допоможуть Вам визначитися з правильним вибором акумулятора, дізнатися про вартість літій іонних акумуляторів від різних виробників, визначити спосіб і терміни доставки.

ДЦелектро пропонує купити акумуляторні Li-ion оптом. При замовленні від 10 штук діють вигідні ціни, які є нижчими на 20% від початкової вартості.

Спосіб доставки товару, Ви можете вибрати самі (самовивіз, адресна доставка, у відділенні Нової Пошти).

аккумуляторные батарейки | батарейки r14 купить | батарейки для фонариков | usb type c |
Verified by MonsterInsights