Мережева зарядка

Filters

Мережева зарядка як відомо прилад, який забезпечує подачу електроенергії до мобільного телефону, планшета та взагалі будь-якого сучасного гаджета. Сьогодні технології просунулися на стільки, що навіть такий простий пристрій, як зарядка, здатний здивувати пересічного користувача своїми функціональними можливостями.

СЗУ складається з адаптера, вилки, що підключається до мережі 220V і зарядного шнура, який з’єднує блок живлення та гаджет. Після цього відбувається процес заповнення енергії акумуляторної батареї.

Незважаючи на гранично просту конструкцію, до вибору зарядного телефону бажано підходити серйозно. Від коректного вибору залежатиме тривалість життя акумулятора. Існує досить багато видів зарядок зі своїми особливостями, з якими краще ознайомиться перед покупкою.

Перед покупкою потрібно визначиться, для якого пристрою воно буде використовуватися. Незважаючи на узагальнену назву заряджання для телефону, пристрій використовується для багатьох гаджетів, таких як планшет, бездротові навушники, Power Bank, ліхтарі. За наявності необхідного інтерфейсу підключення та кабелю. Важливим параметром будь-якої зарядки є сумісність із гаджетом за силою струму (Ампери) та напругою (Вольти). Щоб дізнатися характеристики, найпростіше їх знайти на корпусі Вашого рідного зарядного, якщо ж воно збереглося. Якщо ні, пошукайте інструкцію до необхідного пристрою в інтернеті.

Сучасна зарядка для мобільного телефону має знімний шнур з одним або кількома роз’ємами USB. Найчастіше їх два, але існують моделі, де USB роз’ємів більше десяти штук, що дозволяє одночасно забезпечити живленням відразу кількох пристроїв. Таке рішення часто використовують під час проведення різноманітних масових заходів.

Підбираючи зарядне для смартфона не забувайте звертати увагу на наявність, відсутність зарядного кабелю та тип роз’єму. Сьогодні інтерфейси стандартизовані, існує три можливі варіанти виконання, що полегшує процес вибору.

Lightning – використовуються лише у пристроях Apple.
Micro USB – найпоширеніший роз’єм у смартфонах, планшетах та інших Android пристроях.
Type C – використовується у свіжих моделях мобільних девайсів. Сьогодні він вважається найбільш просунутим і перспективним завдяки чудовій пропускній здатності і швидкості передачі даних. Чимало виробників ноутбуків, моніторів, пк, комп’ютерної периферії якщо не перейшли, то найближчим часом планують перейти на стандарт type c.

Багато сучасних мобільних телефонів підтримують функцію швидкого заряджання Quick Charge або Power Delivery. Підбираючи зарядний пристрій до них, звертайте увагу, щоб функцію QC підтримувало зарядний пристрій.

Перевага зарядок Quick Charge:

Повністю розряджений смартфон за 10-20 хвилин відновить 50-70% енергії. Інші 30% зарядне заряджатиме звичайним 5-ти вольтовим струмом, приблизно такий же період часу. Такий спосіб використовується для заощадження, щоб не пошкодити батарею. Чергувати заряд, високим та низьким струмом необхідний, щоб не допустити надмірного перегріву акумулятора.

купить батарейки оптом | купить литиевые батарейки | батарейки для фотоаппарата | кабель usb type c купить |
Verified by MonsterInsights