Дротові клавіатури

Filters

Дротові клавіатури звична класика.
Для нормальної роботи за будь-яким стаціонарним комп’ютером потрібна клавіатура. Дротовий варіант цінують в першу чергу за простоту, безперебійність і стабільність роботи. Деякі сучасні моделі оснащені спеціальним функціоналом для вирішення певних робочих завдань чи геймінгу.

У нашому каталозі товарів Ви зустрінете широке розмаїття товарів, що дозволить підібрати найоптимальніший варіант на вигідних умовах за конкурентними цінами.
Формат провідних клавіатур
Перед вибором провідної клавіатури бажано визначиться з її форматом.

У нас є моделі:

Повнорозмірні, класичні;
Компактні;
Мініатюрні;
Кейпади;
Нампади.

По конструкції провідні клавіатури поділяють на механічні, мембранні та ножичні. Перші вважаються найбільш довговічними та міцними. Вартість їх значно дорожча. Це пов’язано зі складною конструкцією з використанням пружини. Незважаючи на те, що технологія використовується вже багато років, вона і сьогодні не втрачає своєї актуальності. Особливо користується популярністю у геймерів.

Мембранні клавіатури на сьогодні є найпоширенішим, бюджетним варіантом. Тут використовують гнучкі, еластичні матеріали, при натисканні на клавішу контакти замикаються на друкованій платі. Такі провідні клавіатури не відрізняються довговічністю, згодом мембрана втрачає свою еластичність.

Ножичні – низькопрофільні клавіші, мають низький хід, практично не створюють шуму при натисканні. Застосовуються переважно у ноутбуках.

Головним плюсом провідної клавіатури є її вартість. За достатнього функціоналу вона не втрачає своєї популярності і залишається конкурентною сьогодні.
Додаткові характеристики провідних клавіатур

Безшумне натискання клавіш. Гучний клацання клавіш може відволікати або навіть дратувати ваших колег.
USB хаб. Збільшує кількість існуючих юсб роз’ємів. Що дозволить підключити мишку, колонки, флешку прямо до клавіатури.
Вологозахист. Пролита чашка кави або чаю не пошкодить клавіатуру.
Додаткові кнопки. Дозволять керувати харчуванням, мультимедією, запускати популярні програми, програмувати клавіші під макроси для виконання різних завдань.
Роз’єми для навушників та мікрофона.
Підсвічування клавіш. Надасть можливість друкувати вночі.
Підставка для рук.

При виборі провідної клавіатури враховуйте свої особисті переваги, щоб з нею було зручно працювати. На ринку представлений широкий вибір різних варіантів на будь-який смак та колір. Якщо сумніваєтеся, звертайтесь, наші менеджери Вам з радістю допоможуть. Ми організуємо оперативну доставку по всій Україні. Є можливість самовивезення.

купить батарейки оптом | купить литиевые батарейки | батарейки для фотоаппаратов | кабель usb type c купить |
Verified by MonsterInsights