Бездротові клавіатури

Filters

Бездротові клавіатури переваги та недоліки
Головний плюс бездротової клавіатури – відсутність проводів, в результаті вона не прив’язана до комп’ютерного столу, що надасть можливість для маневру. Вона не обмежує користувача у переміщенні, забезпечуючи зручність та комфорт.

Бездротова клавіатура підключається до комп’ютера за допомогою спеціального радіо або Bluetooth. Її можна покласти на коліна і комфортно друкувати на відстані до 10 метрів від підключеного пристрою, ПК, ноутбук, смарт тв, ігрова консоль та інше. Плюсом з’єднання Bluetooth є можливість підключення до пристрою, в якому немає USB порту (смартфон, планшет).

Але бездротові клавіатури має свої недоліки. По-перше, необхідне джерело живлення, батарейки чи акумулятор. Батарейку з часом потрібно міняти, що потребує додаткових витрат. А акумулятор потрібно періодично заряджати, що не дуже зручно. По-друге, бездротові клавіатури значно програють за швидкістю передачі сигналу. Також є можливість погіршення або втрата сигналу через радіочастотні перешкоди. Якщо Вам потрібна ігрова клавіатура, краще зупиниться на проводному варіанті.
Додаткові характеристики бездротової клавіатури

Безшумність. Безшумне натискання клавіш не відволікає Ваших колег від роботи.
Пило-волого захист. Захищає контактну групу клавіатури від попадання води та іншої рідини.
Додаткові кнопки. Дозволяють їх програмувати макросом та виконувати відразу кілька команд.
Багатофункціональний тачпад. Альтернативне рішення для керування функціоналом телевізора чи планшета.
Підставка для рук.
Форма та розмір клавіш. Для набору тексту найкраще підійдуть класичні плоскі кнопки. а для ігор краще високі.

Тип бездротової клавіатури
Перед вибором краще визначитися з типом клавіатур.

За форматом клавіатури бувають: повнорозмірні – класичні, компактні та мініатюрні. Останні використовуються як альтернатива управління смартфонів, планшетів.

За конструкцією бувають механічні та мембранні. Перший використовується для геймінгу, гарантуючи високу продуктивність. Другі підійдуть для вирішення класичних робочих завдань.

У нашому каталозі товарів представлено широкий вибір товарів із різним набором функцій. Якщо при виборі виникли питання, Ви зможете отримати консультацію у наших менеджерів. Замовлення швидко обробляються, і ми організуємо оперативну доставку до будь-якого міста України зручним для Вас способом.

магазин элементов питания | батарейки литиевые | аккумуляторные батарейки для фотоаппарата | купить кабель type c |
Verified by MonsterInsights