Micro USB Hoco

Filters

Виробник Hoco більше 10-ти років випускає продукцію високої якості для мобільних пристроїв, зокрема кабелю micro usb. Компанія заслужила довіру у користувачів завдяки ретельному контролю якості на всіх етапах виробництва. Багаторічний досвід співробітників та виробниче обладнання класу 5A дозволяє займати лідируючі позиції у своїй ніші товарів. Компанія відома не тільки в Україні, але Hoco знають і люблять по всьому світу. Кабель Носо micro usb налічує величезну кількість моделей для вирішення різних завдань, при виборі головне не розгубитися, а вибрати найкращий варіант для вашого пристрою.

Підключення

Найбільш поширений кабель Hoco USB – Micro USB. Використовується для заряду та синхронізації у смартфонах, планшетах, MP3, портативної акустики тощо. Мікро юсб – форма трапеція, зверніть увагу, що в модельному ряді Хоко є позиції, в яких мікро-штекер підключається будь-якою стороною, не вимагаючи “правильного” під’єднання.

Крім стандартного мікро, є кабелі перехідники:

Micro USB – Lightning використовується у мобільних пристроях Apple. Такий перехідник дозволить використовувати один шнур для заряджання смартфона та айфона;
Micro – Type C остання версія інтерфейсу, сьогодні всі робили перейшли на цей стандарт. Для Type C характерно висока швидкість передачі даних і великі зарядні струми;
Також існують універсальні кабелі з комбінованими роз’ємами або на одному кабелі можуть бути кілька штекерів.
Кабель Hoco micro usb – особливість виконання

Зовнішній вигляд

Зовнішній вигляд шнура впливає не тільки на привабливість, естетичність, а й на функціональні можливості.

Найбільш популярні:

  • Шнур у нейлоновому або тканинному обплетенні;
  • Силіконовий провід;
  • Кутовий штекер L – подібний;
  • LED підсвічування;
  • Магнітний кабель (конвектор та провід з’єднуються за допомогою неодимового магніту).
  • Кабель може виконаний в круглій (кручена пара) або плоскій формі.

Деякі моделі оснащені феритовим фільтром. Він дозволяє згладити електромагнітні перешкоди та наведення, які проходять по дроту. У цьому випадку ферит виступає в ролі магнітного ізолятора. Перевага моделей з феритовим фільтром – це збільшений термін служби, не виникають вихрові потоки, нормальна робота за низьких температур.

Де купити кабель мікро юсб Hoco

Наш інтернет магазин DCelektro пропонує величезний вибір кабелів за цим брендом. Де кожен зможе підібрати необхідний аксесуар за низьку ціну. Також у нас вигідно купити кабель micro usb оптом. За замовленням від 10 штук діє оптова ціна. Ми свідомо встановили низьке мінімальне оптове замовлення, щоб Ви могли взяти продукцію на пробу. Окрім шнурів ми пропонуємо: зарядні пристрої, Power Bank, навушники за брендом Хоко. Замовити продукцію можна у будь-якому місті України. Товари доставляються Новою поштою згідно з чинними тарифами.

элементы питания интернет магазин | батарейки литиевые | аккумуляторные батарейки для фотоаппарата | зарядка type c |
Verified by MonsterInsights