Кислотный аккумулятор 12V (AGM)

Filters

Кислотний акумулятор 12V (AGM) VRLA абревіатура розшифровується як клапанно регульований свинцево кислотний. Цей вид повністю герметичний і не потребує обслуговування (доління води). Він є безпечним для використання всередині приміщень. Надлишкові гази, що виділяються в процесі хімічної реакції, переробляються в молекули води і повертаються в електроліт.

Крім герметичного корпусу, акумулятор 12V (AGM) VRLA відрізняється станом електроліту. Він у ньому абсорбований, а не рідкий, як у класичному акбі. Електроліт вбирається у спеціальні скловолоконні пластини (сепаратор), які виконують роль губки. Що дає ряд переваг, якщо порівняти зі звичайним акб.

Перевага AGM акумуляторів 12V

  • Стійкий до глибоких розрядів. Абсолютно будь-який акумулятор боїться глибоких розрядів та ще більше тривалого зберігання у такому стані. AGM акб дозволить розряджатися приблизно на 20% більше ніж будь-який інший акб, без серйозної шкоди для нього.
  • В акумуляторі 12В AGM герметичний корпус. Його не потрібно обслуговувати, що дуже зручно, так конструкція дозволяє встановлювати практично в будь-якому положенні, крім дном вгору. Через те, що з’являється можливість перекрити клапани. Вони призначені для спуску надлишкового тиску, який може виникнути при перезаряді або при перевищенні зарядної напруги.
  • Відсутність необхідності в обслуговуванні і герметичний корпус. Дуже важливий параметр, особливо для систем безперебійного живлення. Оскільки найчастіше ДБЖ є системою з декількох акумуляторів 12В. Вони не виділяють токсичні гази, що дозволяє використовувати їх у житлових приміщеннях без шкоди здоров’ю. Відсутність обслуговування полягає в тому, що не потрібно доливати воду, що украй незручно, навряд чи комусь захочеться цим займатися у квартирі чи офісі. Система AGM не вимагає додаткових дій протягом усього терміну експлуатації.
  • Захищеність. Скловолоконний сепаратор щільно додає до пластини та захищає її від випадання активних речовин. А також відсутність випаровування виключає можливість корозії металу і меншою мірою схильні до сульфації. Що значно продовжує термін служби акумулятора 12V AGM.
  • AGM стійкий до трясіння та вібрації, знову ж таки завдяки сепаратору і тому що електроліт абсорбований. За будь-яких коливань електроліт контактує з електродом.

Особливості

Завдяки відмінним характеристикам широко поширені та користується величезною популярністю використовуються в автомобілях, різних охоронних та протипожежних системах, електромобілях скутерах, велосипедах, торговому обладнанні ваги касові апарати та багато іншого.

AGM акумулятори 12В дуже чутливі до неправильного заряду і це їхній головний недолік. Процес заряду має відбуватися правильно з мінімальним відхиленням. Рекомендовано використовувати лише якісні зарядні пристрої з автоматичним вимкненням. В іншому випадку при кожному не правильному заряді акб втрачатиме частину своєї ємності і швидко прийде в непридатність.

купить батарейки оптом в киеве | батарейка крона | купить батарейки для часов крупным оптом | беспроводное зарядное устройство для телефона |
Verified by MonsterInsights