Panasonic відзначає своє 100-річчя новим проектом з Cirque du Soleil

Back to Новости

Співпраця Panasonic і Cirque du Soleil невипадково, адже концепція просування елементів живлення Bring Magic Alive ( «Втілюючи диво в життя») дуже близька фантазіям Cirque du Soleil. В які компанія запрошує своїх шанувальників у всіх куточках земної кулі. Батарейки Panasonic «оживляють» улюблену техніку, іграшки та будь-які інші пристрої подібно артистам Цирк дю Солей, чий талант і неперевершену майстерність вселяють життя в ні на що не схожі світи постановок, будять почуття людей, викликають емоції.

Крім продуктової лінійки зі сценічними фотографіями артистів Cirque du Soleil, додатково в честь співпраці, стартує онлайн-конкурс.

Який дозволяє всім бажаючим спробувати себе в ролі артистів Cirque du Soleil і створювати власне шоу. Після реєстрації на сайті cirquedusoleil.panasonic-batteries.com «артисту» потрібно буде запросити якомога більше друзів у свій віртуальний зал для глядачів. За кожного глядача нараховуються бали, які згодом можна обміняти на покази відеороликів з найяскравішими номерами Cirque du Soleil. Учасники, що зібрали на свої вистави найбільше глядачів, отримають головні призи. Переможець першого туру, обраний за підсумками серпня, відвідає батьківщину легендарної компанії – Канаду – і побачить шоу Corteo в Монреалі! Переможець другого туру визначиться за підсумками грудня. Він відправиться на одне з постійних шоу компанії в Лас-Вегасі (США). Інші учасники зможуть поборотися за фірмові «сонячні» сувеніри Cirque du Soleil і продукцію Panasonic.

Для ознайомлення з акційними позиціями, перейдіть за посиланням →

Share this post

Добавить комментарий

Back to Новости
батарейки оптом украина | батарейки крона оптом | литий ионный аккумулятор | купить сетевую зарядку для телефона |